Перереєстрацію фермерських господарств в Україні буде максимально спрощено, – Соколов Джерело: Agravery.com

Законопроект  «Про особливості регулювання підприємницької діяльності у перехідний період» (реєстр. № 6013) спрямований на те, щоб перереєстрація українських фермерських господарств в іншу організаційно-правову форму відбувалася за максимально спрощеною процедурою.

Про це в ефірі «Суспільне. Спротив» заявив радник міністра аграрної політики та продовольства України Михайло Соколов, повідомила пресслужба міністерства.  Використання матеріалів сайту Agravery.com визначається правилами та здійснюється відповідно до законодавства України про авторські та суміжні права. «Напрацьовані Мінагрополітики правки до проекту закону передбачатимуть, що це буде суто формальна процедура, яка дозволить зробити перереєстрацію майже непомітною і дасть змогу, за бажанням власників, зберегти і назву, і саме формулювання «фермерське господарство», — сказав він. За словами М. Соколова, після перереєстрації буде збережено всі права власності та права оренди.

«Це нормальна практика, і зараз міністерство разом з народними депутатами працюють над максимальним спрощенням всіх можливих процедур для того, щоб фермери відчули лише переваги від таких змін», — додав радник міністра.

©beautydailynews.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *